Realistically these parts are probably worth $20. Would you prefer to subsidize 10 chinks at $2 an hour or 1 White at $20 for the actual 30 minutes or so it probably takes to produce?
Realistically these parts are probably worth $20. Would you prefer to subsidize 10 chinks at $2 an hour or 1 White at $20 for the actual 30 minutes or so it probably takes to produce?
(post is archived)