Yuppers. That is sadly the cost of acquiring food which is not poison.
Always costs more to get quality.
Yuppers. That is sadly the cost of acquiring food which is not poison.
Always costs more to get quality.
I've only been in that store once. I needed some celery for tuna salad. A single bunch was around 6 or 8 bucks and that was about 4 years ago. Lassen's.
I've only been in that store once. I needed some celery for tuna salad. A single bunch was around 6 or 8 bucks and that was about 4 years ago. Lassen's.
(post is archived)