WelcomeUser Guide
ToSPrivacyCanary
DonateBugsLicense

©2025 Poal.co

322

(post is archived)

I make alot of different foods in the house for my roommates and kid. But to make it easier to monetize I'll tell you what it costs in sandwiches.

I have to make roughly 8 sammiches a day to keep up with the rent. That makes my buddy/ landlord happy and keeps Fiance interested in me enough to keep me around.